הישארו מעודכנים

  סגור

  סיכום שנתי 2018

  אנו שמחים להציג את הדו"ח השנתי לשנת 2018, לאחר שנת בחירות מרתקת. בשנת 2018 חגגנו 40 שנה להיווסדו של המכון.  פרסמנו נתונים, סקרים ועובדות אודות ירושלים ופרשנותם; המשכנו ליישם את התוכנית האסטרטגית של הארגון. המכון מוסיף להיות מחוייב בפעילותו להתפתחות הכלכלית והעירונית של ירושלים ולאנשי החזון הפועלים למען עתידה של ירושלים.

  תיק פרויקטים – 2018

  מכוני מחקר מצליחים כאשר הם מציעים פתרונות לאתגרים אמיתיים של מדיניות ציבורית, מבצעים מחקר יסודי ומכוון, מנתחים נתונים על מנת לחשוף מגמות ומספקים למקבלי החלטות המלצות מבוססות ידע. במהלך שנת 2018 הוביל מכון ירושלים למעלה מ -40 פרויקטים, פרסם למעלה מ -20 פרסומים, וזכה לתשומת לב לאומית ובינלאומית רבה.

  סיכום שנתי 2017

  מכון ירושלים קיים תדרוכים וסמינרים רבים עם בכירים בממשלה ובעירייה במהלך 2017: תודרכו ענפים שונים בשירותי הביטחון, בהם נציגי הצבא, המשטרה וגורמים מקומיים.  בשנה זו הושלמו 17 מחקרים חדשים, ובמיזם חדש של קרן מילקן עם קרן בלום הוקם מרכז לקידום כלכלות מתפתחות. עיינו בדוח המלא (באנגלית). 

  סיכום שנתי 2016

  בשנת 2016 המשיך מכון ירושלים לשמש כמקור מידע מרכזי עבור קובעי המדיניות הממשלתיים והעירוניים. המכון פרסם מחקרים רבים, דפי מדיניות וחומרי רקע. כמו כן, אורחו עשרות כנסים, פורומים ותדריכים לקובעי המדיניות המקומיים, הבינלאומיים והציבוריים במגוון רחב של נושאים הקשורים לירושלים.