תרומות בלוג צור קשר English
מכון ירושלים ללימודי ישראל
דף הבית    אודות   הדו"ח השנתי
אודות
אודות המכון
הישגים
תכנית עבודה
הדו"ח השנתי
אולם טדי קולק
מפת הגעה
שקיפות
ההיסטוריה שלנו
צור קשר
הדו"ח השנתי
מכון ירושלים למחקרי מדיניות: הדוח השנתי - 2017
מכון ירושלים קיים תדרוכים וסמינרים רבים עם בכירים בממשלה ובעירייה במהלך 2017. כמו כן תודרכו ענפים שונים בשירותי הביטחון, בהם נציגי הצבא, המשטרה וגורמים מקומיים. עוד הושלמו בשנה זו 17 מחקרים חדשים, ובמיזם חדש של קרן מילקן עם קרן בלום הוקם מרכז לקידום כלכלות מתפתחות. עיינו בדוח המלא (באנגלית)

להרחבה
דוח שנתי מכון ירושלים למחקרי מדיניות: 2016
בשנת 2016 המשיך מכון ירושלים לשמש כמקור מידע מרכזי עבור קובעי המדיניות הממשלתיים והעירוניים. המכון פרסם מחקרים רבים, דפי מדיניות וחומרי רקע. כמו כן, אורחו עשרות כנסים, פורומים ותדריכים לקובעי המדיניות המקומיים, הבינלאומיים והציבוריים במגוון רחב של נושאים הקשורים לירושלים.
להרחבה
דוח שנתי 2015
בשנת 2015 פעלו במכון כ-35 פרויקטים בשלבים שונים. כ-20 מהם עסקו בשדה המחקר בירושלים ומדיניות לגביה, על קבוצותיה השונות ומנועי הצמיחה של העיר. 8 מחקרים עסקו בקהילה החרדית ו-5 בתחום החדשנות והיזמות. עוד היה פרויקט קיימות עירונית בשנתו השניה והגיע פרויקט SPREE עם האיחוד האירופי לסיומו.
להרחבה
דו"ח שנתי 2014
בשנת 2014 היו במכון ירושלים לחקר ישראל עשרות פרויקטים ומחקרים בביצוע. בנושא ירושלים חקרנו קהילות ירושלמיות, מנועי צמיחה של העיר וסוגיות הקשורות בקונפליקט. עוד חקרנו סוגיות של קיימות עירונית, החברה החרדית וביצענו מחקרי הערכה בנושאים שונים.
להרחבה
דו"ח שנתי 2013
בשנת 2013 היו במכון ירושלים לחקר ישראל 23 פרויקטים בשלבים שונים של השלמה. מהם 13 פרויקטים ו-5 דו"חות הערכה עסקו בירושלים. המרכז למדיניות סביבתית התמקד בפעילות בנושא קיימות עירונית והמרכז לחדשנות וצמיחה עסק בביצוע של שתי הערכות כלכליות מקיפות.
להרחבה
דו"ח שנתי 2012
הדו"ח השנתי של מכון ירושלים מתאר את פעילות המכון והפרויקטים העיקריים בהם עסקנו בשנה האחרונה. הדו"ח מתמקד גם בהשפעה של מחקרי המכון על קביעת המדיניות בישראל, וכן מנתח את התקציב לשנת 2012.
להרחבה
דו"ח שנתי 2011
הדו"ח השנתי של מכון ירושלים מתאר את פעילות המכון והפרויקטים העיקריים בהם עסקנו בשנה האחרונה. הדו"ח מתמקד גם בהשפעה של מחקרי המכון על קביעת המדיניות בישראל, וכן מציג את התקציב לשנת 2011.
להרחבה
דו"ח שנתי 2010
הדו"ח השנתי של מכון ירושלים מתאר את פעילות המכון והפרויקטים העיקריים בהם עסקנו בשנה האחרונה. הדו"ח מתמקד גם בהשפעה של מחקרי המכון על קביעת המדיניות בישראל, וכן מציג את התקציב לשנת 2010.
להרחבה
1 
חיפוש מתקדם
©כל הזכויות שמורות למכון ירושלים לחקר ישראל תנאי שימוש יעוץ על ידי InTv.co.il בניית אתרים ICS